IZBA ADWOKACKA W ŁODZI
adwokatura polska
wyszukaj adwokata

RUSZA III ŁÓDZKIE FORUM MEDIACJI

Drukuj artykuł drukuj artykuł

Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi we współpracy z Kliniką Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi serdecznie zaprasza na trzecią edycję ogólnopolskiej konferencji naukowo - biznesowej III Łódzkie Forum Mediacji. 

Tegoroczny temat przewodni to „Mediacje jako efektywne narzędzie zarządzania konfliktem”.

Forum odbędzie się w środę 24 kwietnia w godzinach 9:30 – 15:10 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Kopcińskiego 8/12, Sala Rady Wydziału 0.14). Udział w Forum jest bezpłatny i wiąże się
z przyznaniem 5 punktów szkoleniowych

Celem konferencji jest przeprowadzenie szerokiej dyskusji na temat mediacji jako narzędzia skutecznego rozwiązywania konfliktów, zarówno w sprawach administracyjnych, jak również tych, które codziennie stają na drodze każdego przedsiębiorcy.

Zapraszając adwokatów i aplikantów adwokackich zrzeszonych w Okręgowej Radzie Adwokackiej do uczestnictwa w III Forum Mediacji pragniemy wyrazić przekonanie, iż to od ich zaangażowania i pełnego zrozumienia istoty mediacji, w dużej mierze zależy upowszechniania idei polubownego sposobu rozwiązywania konfliktów w Polsce.

Adwokaci i aplikanci, doskonale przygotowani do obrony praw i interesów swoich klientów w warunkach kontradyktoryjnego postępowania sądowego, mają możliwość odegrania także niezwykle istotnej roli w toku mediacji. Uczestnictwo w konferencji III Łódzkie Forum Mediacji jest niezwykle cenną okazją do pogłębienia przez adwokatów wiedzy, jak wielką rolę mogą odegrać dla rozwoju instytucji mediacji.

W programie III Łódzkiego Forum Mediacji zaplanowano 3 bloki tematyczne:

  1. Mediacja jako instrument kreowania kultury efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem;
  2. Rola profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu mediacyjnym;
  3. Mediacja w administracji.

 

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 19 kwietnia 2019 r. poprzez rejestrację na https://3lodzkieforummediacji.evenea.pl/.

W sprawach organizacyjnych dotyczących konferencji na wszystkie Państwa pytania udzielą odpowiedzi adw. Katarzyna Fulko (katarzyna.fulko@adwokatura.pl) oraz adw. Dariusz Wojnar (dariusz.wojnar@adwokatura.pl).

Łączę wyrazy szacunku 

adw. Katarzyna Fulko 

Przewodnicząca Komisji ds. Ośrodka Mediacjiprzy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi

 

file-program-konferencji-iii-forum-mediacji-3997.pdf
Program Konferencji

KALENDARIUM

Sprawdź jakie wydarzenia czekają
Cie w najbliższym czasie
Czerwiec 2019
PON WT ŚR CZW PT SOB NIE
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA
Czy wprowadzenie e-protokołu spowodowało wydłużenie czasu potrzebnego na przygotowanie do udziału w rozprawie lub przygotowania pism procesowych?