IZBA ADWOKACKA W ŁODZI
adwokatura polska
wyszukaj adwokata

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

ŻEGNAMY CZŁONKA ŁÓDZKIEJ PALESTRY

Drukuj artykuł drukuj artykuł

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci,

 śp. adw. JADWIGI SIEMASZKIEWICZ

Wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi w 1956 roku. Początkowo wykonywała praktykę adwokacką w zespole adwokackim w Bełchatowie, następnie od 1966r. do 1991r. w Zespole Adwokackim Nr 4 w Łodzi, którego była długoletnim kierownikiem. W 1992 roku rozpoczęła wykonywanie indywidualnej praktyki adwokackiej, którą prowadziła do końca lipca 2007 roku. Była działaczem społecznym m.in. Ligi Kobiet i Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, założycielem Łódzkiej Rodziny Katyńskiej oraz członkiem Okręgowej Komisji Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu IPN w Łodzi.

W Adwokaturze pełniła szereg ważnych funkcji, była członkiem Zespołu Wizytatorów ORA w Łodzi, Komisji Doskonalenia Zawodowego i Sędzią Sądu Dyscyplinarnego Izby Łódzkiej, któremu przewodniczyła przez trzy kadencje. Obdarzona zaufaniem Łódzkiej Adwokatury, trzykrotnie jako delegat reprezentowała Izbę Adwokacką w Łodzi na Krajowych Zjazdach Adwokatury.

Za wybitne zasługi odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, odznaką Adwokatura Zasłużonym i Honorową Odznaką m. Łodzi.

W Zmarłej Adwokatura Łódzka straciła doświadczonego prawnika oddanego Adwokaturze, społecznika, człowieka wielu zainteresowań i pasji, uczynną i serdeczną Koleżankę.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 27 marca 2019 r. o godz. 12:30 w Łodzi
na Cmentarzu rzymskokatolickim przy ul. Ogrodowej w Łodzi.

W imieniu adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi

Rodzinie Zmarłej wyrazy współczucia
składają

DZIEKAN
i Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi

     KOŁO Adwokatów Seniorów ORA w Łodzi    

             oraz Pracownicy Biura                

KALENDARIUM

Sprawdź jakie wydarzenia czekają
Cie w najbliższym czasie
Czerwiec 2019
PON WT ŚR CZW PT SOB NIE
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA
Czy wprowadzenie e-protokołu spowodowało wydłużenie czasu potrzebnego na przygotowanie do udziału w rozprawie lub przygotowania pism procesowych?